Вас вітає КЗ "Запорізька спеціалізована школа-інтернат "Січовий колегіум" ЗОР!

У нас ви знайдете багато цікавої та корисної інформації про шкільне лідерство, основи самоуправлінської діяльності, цікаві тренінги, тести, фото та відео матеріали. Ви зможете ознайомитись з існуючими системами органів учнівського самоврядування, принципами їх роботи та розмістити власні розробки, ознайомитись із чужим та поділитися своїм досвідом організації самоврядування в школі. А також бути в курсі усіх новин та проектів Всеукраїнської ліги старшокласників!Приєднуйтесь до нас та будьте активними співрозмовниками!

АФІША

АФІША або новини про проекти, акції та заходи, до яких готується Козацька Рада і запрошує всіх до співпраці.


АКЦІЯ

до 31 березня!

Протягом березня Запорізька "Студентська Свобода" разом із обласною бібліотекою для юнацтва та іншими громадськими організаціями проводять обласний проєкт "Вірш солдату".  По завершенню найкращі вірші будуть видані у збірці поезій, яку кожен солдат зможе носити з собою у кишені біля серця.
Умови заходу: від одного автора з Запоріжжя чи области до проєкту допускається один вірш обсягом до 20 рядків. Шрифт Times New Roman, 14 кегль, інтервал 1,5. Мова творів – українська. Вікові обмеження для авторів відсутні.Проекти Учнівської Ліги України за підсумками  Всеукраїнського збору лідерів учнівськогосамоврядування 2014.  

Немає коментарів:

Дописати коментар